Cilt Bakım, Leke Karşıtı

Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremler

Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremler

 Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremler, Deri  vücudun en büyük organıdır ve hafızası vardır. Küçüklüğümüzden beri ona özen gösterirsek, yıllar içinde çok daha nazik ve sağlıklı kalmasını sağlarız. Özellikle yaz aylarında cilt bakımı çok önemlidir. Isı, güneş ışığı ve koruma eksikliği  cildin erken yaşlanmasına  ve  korkunç güneş lekelerinin ortaya çıkmasına neden olabilir. Cildimizin ihtiyaç duyduğu bakım hakkında daha fazla bilgi edinmek için önce bunun neden olduğunu ve bundan kaçınmak için ne gibi önlemler alabileceğimizi bilmeliyiz.

İçindekiler ;

Dikkat !

 Lekelerin ortaya çıkmasının ana nedenlerinden biri  güneşe maruz kalmaktır. Güneş kremleri UV ışınlarına karşı tam koruma sağlamaz, bu nedenle kullanımlarına rağmen sürekli olarak melanin üretilir ve bunun sonucunda lekeler daha belirgin hale gelir. Güneş lekelerinin önüne geçmek için Sante Plus Güneş Kremi ve Sante Plus Leke Kremi tamda size göre içeriğindeki özel formüller ile cildinizin sağlığını korumada büyük rol alır.

1. Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremler

Sante Plus Biteraphie Leke Kremi
Sante Plus Biteraphie Leke Kremi

 Yüzdeki koyu lekeler? Gerçek şu ki, belirli bölgelerdeki aşırı pigmentasyon, yaş, hormonal değişiklikler veya güneşin görülme sıklığı gibi çeşitli nedenlerle en yaygın cilt bozukluklarından biridir. Ancak tüm bu durumlarda,  Sante Plus Biteraphie Leke Kremi onları hafifletmek için mükemmel bir çözüm olarak duruyor. Cilt lekelerinin oluşumunu, içeriğindeki bitkisel aktiflerle engellemeyi amaçlayan Sante Plus Leke Kremi;  Yaşlanmaya bağlı cilt lekeleriniz oluşuyorsa ya da herhangi bir koruyucu ürün kullanmamaktan ya da yanlış kullanmaktan ötürü güneş ışınları gibi çevresel faktörler cildinizde lekeler oluşturduysa ve leke giderici krem arayışına girdiyseniz Sante Plus leke kremi sizlere yardımcı olabilecektir.

3. Reine Blanche Leke Kremi

Reine Blanche Leke Kremi

  Cildi aydınlatmak ve homojenlik sağlamak için güçlü serumdur. Dokuların tonunu birleştirmeye yardımcı olur, pul pul dökülme ve hücre yenilenmesi yoluyla büyük miktarlarda gruplanmış ve hiperpigmentasyon oluşturan melanini ortadan kaldırır. Aşırı güneşe maruz kalma, hormonal bozukluklar, iyileşme süreçleri veya genetik faktörlerin neden olduğu lekeli ciltler için idealdir. 

4. Nivea Cellular Parlak 360 Anti-Karanlık Noktalar

Nivea Cellular Parlak 360 Anti-Karanlık Noktalar

  Formülünde SPF50, E vitamini ve koyu lekeleri tedavi etmek ve önlemek için yenilikçi bir tasarımcı bileşeni olan patentli LUMINOUS 360 anti-karanlık noktalar bulunmaktadır. Günlük kullanımda koyu lekelerin yoğunlaşmasına, yeniden ortaya çıkmasına ve yaşlanmaya karşı koruma sağlamaktadır. 

5. Dermaderm Leke Kremi

Dermaderm Leke Kremi
Dermaderm Leke Kremi
 • Güneşin yaydığı UVA ve UVB ışınları pigmentasyon ve leke oluşumunu hızlandırır. Dermaderm leke kremi güneşin zararlı etkilerine karşı savaşır.
 • Cildi besler ve nem dengesi sağlar.
 • Tüm cilt tipleri için uygundur.
 • Günlük düzenli kullanımda etkisini gösterir.

6. Pigmentone Leke Giderici Krem

Pigmentone Leke Giderici Krem
Pigmentone Leke Giderici Krem
 • Cildin pürüzsüz görünümüne yardımcı olur.
 • Deri altında oluşan negatif etkenlere karşı savaşır ve leke oluşumunu engeller.
 • Cilt gözeneklerine bakım yaparak cilt pigmentasyonunu desekler.
 • Cildin nem dengesini korur.
 • Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmelidir.

7. Dermoskin Leke Giderici Krem

Dermoskin Leke Giderici Krem
Dermoskin Leke Giderici Krem
 • Cildin doğal rengini korur ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
 • Cilt bariyerlerini güçlendirir ve cildi dış etkenlere karşı korur.
 • Cildin pH dengesini düzenler.
 • Cildi derinlemesine besler.
 • Temiz cildinize masaj yaparak uygulayınız.

8. Sinoz Leke Giderici Krem

Sinoz Leke Giderici Krem
 • Leke görünümünün azalmasına yardımcı olur.
 • Sabah ve akşam kullanıma uygundur.
 • Tüm cilt tipleri kullanabilir.
 • Gözle temastan kaçınılmalıdır. Olası komplikasyonda bol su ile yıkanmalıdır.
 • Güneşin zararlı ışınlarına karşı savaşır.
 • Düzenli kullanımda etkisini gösterir.
Dikkat !

 Cildinizde leke görünümleri olmadan, özellikle yüzdeki lekeler olmaksızın tek bir tonda ten rengine makyajsız bir şekilde de sahip olmak istiyorsanız; Sante Plus Leke Kremi size yardımcı olabilir. Akne sorunu yaşayanlar için de ortak şikayet, sivilce sonrası oluşan lekelerdir. Sivilce sonrası lekeleri için krem olarak öne çıkan Sante Plus Leke Kremi, cildinizde bir bariyer görevi üstlenerek sorununuza çözüm üretebilir. Fiziksel, hormonel ya da çevresel etkenler ile meydana gelmiş cilt lekelerine karşı içeriğindeki antioksidanlar sayesinde aktif rol oynayan Sante Plus Leke Kremi, ciltteki renk eşitsizliklerine içeriğindeki bitkisel aktiflerle ile yardımcı olabilir ve cildinizi çok daha sağlıklı bir ışıltıya kavuşturabilir. Ayrıca içerisindeki Hyaluronic asid ile uzun süre hissedeceğiniz nem desteği sunabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir