Cilt Bakım, Leke Karşıtı

Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremler

Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremler

 Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremler, Deri  vücudun en büyük organıdır ve hafızası vardır. Küçüklüğümüzden beri ona özen gösterirsek, yıllar içinde çok daha nazik ve sağlıklı kalmasını sağlarız. Özellikle yaz aylarında cilt bakımı çok önemlidir. Isı, güneş ışığı ve koruma eksikliği  cildin erken yaşlanmasına  ve  korkunç güneş lekelerinin ortaya çıkmasına neden olabilir. Cildimizin ihtiyaç duyduğu bakım hakkında daha fazla bilgi edinmek için önce bunun neden olduğunu ve bundan kaçınmak için ne gibi önlemler alabileceğimizi bilmeliyiz.

İçindekiler;

Videoyu oynat

DİP NOT!

 Lekelerin ortaya çıkmasının ana nedenlerinden biri  güneşe maruz kalmaktır. Güneş kremleri UV ışınlarına karşı tam koruma sağlamaz, bu nedenle kullanımlarına rağmen sürekli olarak melanin üretilir ve bunun sonucunda lekeler daha belirgin hale gelir. Güneş lekelerinin önüne geçmek için Sante Plus Güneş Kremi ve Sante Plus Leke Kremi tamda size göre içeriğindeki özel formüller ile cildinizin sağlığını korumada büyük rol alır.

 Yüzünde lekeler mi var? Onlarla yaşamak zorunda olmadığınızı bilin ve bunları çıkarmanıza ve daha temiz bir cilt elde etmenize yardımcı olan yüz kremleri vardır. Yüzdeki (ve genel olarak ciltteki) koyu lekeler , özellikle uzun süre güneşlenerek geçirdiğimiz ve aşırı melanin üretimi nedeniyle bir yaralanma veya iltihaplanma meydana geldiğinde en yaygın olanıdır. Bunları çıkarmanın iyi bir yolu, yüzdeki bu rahatsız edici lekeleri gidermek için özel kremler kullanmaktır. Bronzlaşma cildin bizi güneşin zararlarından koruyan bir savunma mekanizmasıdır ancak bir yatkınlık olduğunda veya UV ışınlarına çok maruz kalan ciltlerde yazdan sonra hiperpigmentasyon artışının olması normaldir. Güneş mercimekleri veya melazma yazdan sonra en sık görülen lekelerdir. Güneş koruması kullanılmış olsa bile, sorun genellikle önerilen miktarda kullanılmaması veya her iki saatte bir yeniden uygulanmaması nedeniyle görünebilmektedir. Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremleri sizler için şu şekilde sıraladık;

Sante Plus Biteraphie Leke Kremi
Sante Plus Biteraphie Leke Kremi

2. Sante Plus Biteraphie Leke Kremi 50 ml

 Yüzdeki koyu lekeler? Gerçek şu ki, belirli bölgelerdeki aşırı pigmentasyon, yaş, hormonal değişiklikler veya güneşin görülme sıklığı gibi çeşitli nedenlerle en yaygın cilt bozukluklarından biridir. Ancak tüm bu durumlarda,  Sante Plus Biteraphie Leke Kremi onları hafifletmek için mükemmel bir çözüm olarak duruyor. Cilt lekelerinin oluşumunu, içeriğindeki bitkisel aktiflerle engellemeyi amaçlayan Sante Plus Leke Kremi;  Yaşlanmaya bağlı cilt lekeleriniz oluşuyorsa ya da herhangi bir koruyucu ürün kullanmamaktan ya da yanlış kullanmaktan ötürü güneş ışınları gibi çevresel faktörler cildinizde lekeler oluşturduysa ve leke giderici krem arayışına girdiyseniz Sante Plus leke kremi sizlere yardımcı olabilecektir.

DİP NOT!

 Cildinizde leke görünümleri olmadan, özellikle yüzdeki lekeler olmaksızın tek bir tonda ten rengine makyajsız bir şekilde de sahip olmak istiyorsanız; Sante Plus Leke Kremi size yardımcı olabilir. Akne sorunu yaşayanlar için de ortak şikayet, sivilce sonrası oluşan lekelerdir. Sivilce sonrası lekeleri için krem olarak öne çıkan Sante Plus Leke Kremi, cildinizde bir bariyer görevi üstlenerek sorununuza çözüm üretebilir. Fiziksel, hormonel ya da çevresel etkenler ile meydana gelmiş cilt lekelerine karşı içeriğindeki antioksidanlar sayesinde aktif rol oynayan Sante Plus Leke Kremi, ciltteki renk eşitsizliklerine içeriğindeki bitkisel aktiflerle ile yardımcı olabilir ve cildinizi çok daha sağlıklı bir ışıltıya kavuşturabilir. Ayrıca içerisindeki Hyaluronic asid ile uzun süre hissedeceğiniz nem desteği sunabilir.

Reine Blanche Leke Kremi

3. Reine Blanche Leke Kremi

  Cildi aydınlatmak ve homojenlik sağlamak için güçlü serumdur. Dokuların tonunu birleştirmeye yardımcı olur, pul pul dökülme ve hücre yenilenmesi yoluyla büyük miktarlarda gruplanmış ve hiperpigmentasyon oluşturan melanini ortadan kaldırır. Aşırı güneşe maruz kalma, hormonal bozukluklar, iyileşme süreçleri veya genetik faktörlerin neden olduğu lekeli ciltler için idealdir. 

Nivea Cellular Parlak 360 Anti-Karanlık Noktalar

4. Nivea Cellular Parlak 360 Anti-Karanlık Noktalar

  Formülünde SPF50, E vitamini ve koyu lekeleri tedavi etmek ve önlemek için yenilikçi bir tasarımcı bileşeni olan patentli LUMINOUS 360 anti-karanlık noktalar bulunmaktadır. Günlük kullanımda koyu lekelerin yoğunlaşmasına, yeniden ortaya çıkmasına ve yaşlanmaya karşı koruma sağlamaktadır. 

Dermaderm Leke Kremi
Dermaderm Leke Kremi

5. Dermaderm Leke Kremi

  • Güneşin yaydığı UVA ve UVB ışınları pigmentasyon ve leke oluşumunu hızlandırır. Dermaderm leke kremi güneşin zararlı etkilerine karşı savaşır.
  • Cildi besler ve nem dengesi sağlar.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur.
  • Günlük düzenli kullanımda etkisini gösterir.
Pigmentone Leke Giderici Krem
Pigmentone Leke Giderici Krem

6. Pigmentone Leke Giderici Krem

  • Cildin pürüzsüz görünümüne yardımcı olur.
  • Deri altında oluşan negatif etkenlere karşı savaşır ve leke oluşumunu engeller.
  • Cilt gözeneklerine bakım yaparak cilt pigmentasyonunu desekler.
  • Cildin nem dengesini korur.
  • Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmelidir.
Dermoskin Leke Giderici Krem
Dermoskin Leke Giderici Krem

7. Dermoskin Leke Giderici Krem

  • Cildin doğal rengini korur ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
  • Cilt bariyerlerini güçlendirir ve cildi dış etkenlere karşı korur.
  • Cildin pH dengesini düzenler.
  • Cildi derinlemesine besler.
  • Temiz cildinize masaj yaparak uygulayınız.
Sinoz Leke Giderici Krem

8. Sinoz Leke Giderici Krem

  • Leke görünümünün azalmasına yardımcı olur.
  • Sabah ve akşam kullanıma uygundur.
  • Tüm cilt tipleri kullanabilir.
  • Gözle temastan kaçınılmalıdır. Olası komplikasyonda bol su ile yıkanmalıdır.
  • Güneşin zararlı ışınlarına karşı savaşır.
  • Düzenli kullanımda etkisini gösterir.

DİP NOT!

 Leke kremini nasıl seçeceğinizi bilmek için dikkate alınması gereken en önemli husus içeriğindeki maddelerdir. Leke önleyici tedaviler arasında en yaygın aktif bileşenler hidrokinon, AHA asitleri, retinoik asit, retinol, kojik asit, glikolik asit ve azelaik asittir. Ek olarak, yaz aylarında bu tür kozmetiklere özellikle dikkat etmelisiniz, çünkü bunlar sorunu ağırlaştırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir