Cilt Bakım

Doktorların Önerdiği En İyi Cilt Bakım Ürünleri

Doktorların Önerdiği En İyi Cilt Bakım Ürünleri

 Doktorların önerdiği en iyi cilt bakım ürünlerinden en iyi şekilde yararlanmak isteriz. Elinizde birden fazla cilt bakım ürünü olabilir ancak bunların doğru bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Doğru bir şekilde kullanıldığı zaman cildinize son derece faydalı olacak ve sağlıklı bir cilde kavuşacaksınız!  Doğru kullanımın temel taşı ise ürünlerin düzenli bir sırayla kullanılması ve kaliteli ürünler tercih etmektir. Bugün sizlere profesyonel cilt bakımı için alınması gereken cilt bakım ürünleri tavsiyesi vereceğiz. Daha fazla bilgi sahibi olmak için Whatsapp hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

İçindekiler ;

Dikkat !

 Sağlıklı ve parlak bir cilt, sadece harika genlere sahip olmakla ilgili değildir. Yaşam tarzı alışkanlıklarınız ve günlük cilt bakım rutininiz, cilt sağlığınız ve görünümünüz üzerinde çok önemli bir etkiye sahiptir

1. Sante Plus Komple Cilt Bakım Toniği 150 ml

Doktorların Önerdiği En İyi Cilt Bakım Ürünleri
Sante Plus Komple Cilt Bakım Toniği 150 ml

 Doktorların önerdiği en iyi cilt bakım ürünleri listemizin ilk sırasında yer alan Sante  Plus  Komple Cilt Bakım Toniği cildi tamamen yenileyerek temizlenmesini sağlar. Sante Plus Cilt Bakım Toniği gün boyu cildinizde biriken kirlerden ve yağlardan arındırmak için harika bir üründür. Cilt pH dengesini ayarlar. Cilt Ph dengesi cildin sağlıklı bir şekilde fonksiyonlarını devam ettirmesi için oldukça önemlidir. 

 Sante Plus cilt bakım toniği cildin yağ dengesini ve mikro florasını korumak için özel olarak üretilmiştir. Nemlendirilmiş ve temizlenmiş cilde Sante Plus Komple cilt bakım toniği uygulamak cildinize mükemmel derecede fayda sağlar. Komple cilt bakım toniği ilk etapta cilt yüzeyini kirlerden arındırıp ölü hücrelere peeling etkisi yapar. Yüzünüzde akne ve sivilceniz varsa tüm bu sorunları ortadan kaldırır. İkinci etapta ise gözenekleri sıkılaştırır ve gözle görülür şekilde temizler. Günlük kullanım için uygun olan Sante Plus Komple Cilt Bakım Toniği bitkisel özlerle formülize edilmiş olup herhangi bir paraben veya alkol maddesi içermez. Ayrıca kullanıcı yorumları da olumlu yöndedir.

Sizler de Sante Plus Komple Cilt Bakım Toniği kullanmak istiyorsanız bu bağlantıdan ürüne gidebilirsiniz.

2. Bioderma Atoderm Creme 200 Ml- Kuru Ciltler için Besleyici Bakım Kremi

Bioderma Atoderm Creme 200 Ml- Kuru Ciltler için Besleyici Bakım Kremi
Bioderma Atoderm Creme 200 Ml- Kuru Ciltler için Besleyici Bakım Kremi

 Bioderma besleyici bakım kremi cildi yatıştırmada ve tahriş edici unsurlardan korumaya destek olur. Vazelin ve gliserin ile formülize edilmiş yapısı sayesinde nemin cilt derisinde hapsedilmesine yardım eder. Bitkisel özlerle yapılmış bu ürün yüksek toleranslıdır ve parfüm, alkol içermez. Bioderme besleyici bakım kremi duş sonrası hafif nemli cilde uygulanabilir. Uygulanım öncesi cilt temizlenmelidir. Günlük kullanıma uygundur.

3. BOOM BUTTER Cilt Bakım Yağı 190 ML

BOOM BUTTER Cilt Bakım Yağı 190 ML

 Boom Butter Cilt Bakım Yağı içerisinde bulunan 7 bitkisel yağ ile cildinizin nem dengesini sağlar ve cilt kuruluğu için bakım yapılmasına destek olur. Bu cilt bakım ürününü kullandığınızda cildiniz daha ışıltılı, canlı ve pürüzsüz bir görünüme sahip olacaktır. Boom Butter yağı özel olarak formülize edilmiştir ve içeriği sayesinde cildinizi dış etkenlerden korur. El, yüz ve tüm vücudunuza dairesel hareketler yaparak iyice yediriniz. Sabah cildinizi dış etkenlerden korumak için, akşam ise dinlenmiş cildinize nem katması ve bakım yapması için kullanabilirsiniz.

4. Celenes Cloudberry Yüz Kremi

Celenes Cloudberry Yüz Kremi
Celenes Cloudberry Yüz Kremi

 Celenes Cloudberry Yüz Kremi kuru ciltler için özel olarak formülize edilmiştir. Cilt yüzeyini koruyarak daha nemli olmasını sağlar. Tamamen bitkisel olarak üretilen bu ürün hassas cilt üzerinde mükemmel bir sonuç vermektedir. İçerisinde bulunan pamuk otu özü ve özel bileşenler sayesinde cildin hassas yapısını korur ve adeta bir kalkan görevi görür. B ve C vitaminleri sayesinde cildi besler ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Ayrıca sıkılaştırıcı özellikleri de vardır. Alkol ve paraben içermez. Günlük kullanım için uygundur.

5. Madepantol Yağ Bazlı Yoğun Cilt Bakım Kremi 50 ml

Madepantol Yağ Bazlı Yoğun Cilt Bakım Kremi 50 ml
Madepantol Yağ Bazlı Yoğun Cilt Bakım Kremi 50 ml

 Madepantol Cilt Bakım Kremi tamamen doğal olarak üretilmiş olup hiçbir katkı maddesi içermez. Bu özellikleri sayesinde cildi dış etkenlerden korur ve eski görünümünde kalmasına yardımcı olur. Cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek daha parlak, canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar. İçeriğinde bulunan  Sentella Asiatika, Pantenol, Arnika Montana, Alantoin, Kassia Angustifolya,Shea Yağı,Gliserin sayesinde bebekler için kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur. Yüz bakım ve dudak çatlakları oluşmaması için kullanılan bu ürün cildin esnekliğini de arttırır. Alkol ve paraben içermez. Günde iki defa kullanılması önerilir.

 Doktorların önerdiği en iyi cilt bakım ürünleri sizler için sıraladık. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Dikkat !

Önemli not alanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir