GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE

Sante Plus

"

Sante Plus ailesi olarak tek hedefimiz ve amacımız doğa ile bütünleşip siz değerli müşterilerimize “Doğadan Gelen İlgi” ile hizmet etmektir.

"

Sante Plus hakkında:

  • Sante Plus hekimlerin hastalarına daha etkin ve doğal çözümler bulma maksadıyla 1976 senesinde kuruldu.
  • Bu anlamda; Sante Plus bünyesindeki tüm ürünlerin; organik ve doğal olması  firma tarafından zorunlu tutuldu  ve hatta  ürünlerdeki etkenlerin  doğaya ve insana zarar verebilecek hiç bir kimyasal madde içermeme kaidesi yine firma tarafından kural haline getirildi.
  • Sante Plus  ; üretim gamı ile türkiyenin doğal üretim açığını kapatıp ithal ürünlere ülkenin bağımlılığını azaltma ve ülke ihracatına destek olup türkiyenin gücüne güç katma hedefini benimsedi.
  • Müşteri memnuniyetleri birinci planda tutulmak üzere yurtiçi ve yurtdışı pazar ağı ve pazar ihtiyaçlarının argesi neticesinde; yurt içinde 81 ile ve yurt dışında 27 ülkeye hitap eden Sante Plus ; bu süre zarfında ulusal ve uluslar arası dermokozmetik alanında; müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi, ürün etkisi, kalite standartları ve bakanlık onayları alanlarında çok sayıda başarı sertifikaları ve ürün, formül ve üretim tesisi kategorilerinde  yılın en iyi şirketi ünvanları ile onurlandırıldı.
  • Firma bünyesindeki ürünlerin hepsi; arge labaratuvarlarında uzun süreli kullanım ve incelemeye tabi tutularak ve yine ürünlerin hepsi kalite standartları ve bakanlık onaylarından geçerek müşterilere arz edildi.
  • Ürünlerin onayları ve kaliteleri sonucu; ürünlerimiz; yurtiçindeki tüm eczanelerde; selçuk ecza deposu, nevzat ecza deposu, gek ecza deposu, hedef ecza deposu gibi ulusal ecza depolarında, yerel itriyat depolarında ve e-ticaret sayfalarının hepsinde mevcut olup güvenle siz müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Hekimlerimiz hastalarına güvenle ürünlerimizi reçete etmektedir
  • Sağlık kelimesinin uluslar arası arenadaki karşılığı olan Sante Plus ve sağlığın güçlendirilmiş ifadesi Sante Plus ; isminin hakkını verebilmek, güvenirliliğini gösterebilmek ve kalitesine olan inancını siz müşterileri ile paylaşabilmek adına ; pazara sunduğu ürünlerine iade garantisi veren yegane firma özelliği göstermektedir.

50 Yıla Yakın tecrübemizle şunu net olarak ifade edebiliyoruz ki;

Herşeyin Başı Sante

Gelecek İçin İnsan, İnsan İçin Sante Plus.