GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE

Sante Plus

Geçmişten Günümüze Sante Plus
Geçmişe Dayanan Başlangıç
1976 Senesine uzanan uzun bir yolculuk ile başlayan Sante Plus hikayesi başlangıcından bugüne tek bir amaç uğruna hizmet vermiştir; “Doğadan İnsan Sağlığına”
1.
Geçmişten Günümüze Sante Plus
Geçmişten Günümüze Sante Plus
%100 Yerli Üretim
Ülkemizin çeşitli zenginliklerinden esinlenerek sizlere %100 Yerli üretim sağlıyoruz. Türkiyenin bereketli topraklarından aldığımız tüm şifaları sizlerin hayatlarına ortak ediyoruz.
2.
Geçmişten Günümüze Sante Plus
Etno-Kozmetik Zenginlik
Etno-Kozmetik terimini tanımlayarak, zengin, şifalı ot ve bitkiler ile dolu topraklara yepyeni anlamlar kazandırıyoruz.
3.
Çevre Dostu Ambalaj
Sante Plus ürün ambalajlarının %80’i geri dönüşüme uygun malzemelerden üretilmiştir. Yüksek çevre dostu ve doğal yaşam ortamına sıfır zarar.
4.
Çalışma Prensibimiz
Sante Plus ürünleri, doğanın saf ve mucizevi etkili bitkileri en yeni teknolojiler ile harmanlanarak üretilmektedir. Her cilt tipine uygun özel olarak üretilen ürünlerimiz her kullanıcının ihtiyacına cevap verme amacıyla geliştirilmektedir.
5.
Yılın En İyisi Seçildik
Sante Plus yakalamış olduğu kalite standartları, ürün etkisi, müşteri memnuniyeti, üretim tesisi gibi bir çok konuda sektörün bu seneki En İyi Kozmetik Markası olarak ünvanlandırılmıştır.
6.

"

Sante Plus ailesi olarak tek hedefimiz ve amacımız doğa ile bütünleşip siz değerli müşterilerimize “Doğadan Gelen İlgi” ile hizmet etmektir.

"

Sante Plus hakkında:

  • Sante Plus hekimlerin hastalarına daha etkin ve doğal çözümler bulma maksadıyla 1976 senesinde kuruldu.
  • Bu anlamda; Sante Plus bünyesindeki tüm ürünlerin; organik ve doğal olması  firma tarafından zorunlu tutuldu  ve hatta  ürünlerdeki etkenlerin  doğaya ve insana zarar verebilecek hiç bir kimyasal madde içermeme kaidesi yine firma tarafından kural haline getirildi.
  • Sante Plus  ; üretim gamı ile türkiyenin doğal üretim açığını kapatıp ithal ürünlere ülkenin bağımlılığını azaltma ve ülke ihracatına destek olup türkiyenin gücüne güç katma hedefini benimsedi.
  • Müşteri memnuniyetleri birinci planda tutulmak üzere yurtiçi ve yurtdışı pazar ağı ve pazar ihtiyaçlarının argesi neticesinde; yurt içinde 81 ile ve yurt dışında 27 ülkeye hitap eden Sante Plus ; bu süre zarfında ulusal ve uluslar arası dermokozmetik alanında; müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi, ürün etkisi, kalite standartları ve bakanlık onayları alanlarında çok sayıda başarı sertifikaları ve ürün, formül ve üretim tesisi kategorilerinde  yılın en iyi şirketi ünvanları ile onurlandırıldı.
  • Firma bünyesindeki ürünlerin hepsi; arge labaratuvarlarında uzun süreli kullanım ve incelemeye tabi tutularak ve yine ürünlerin hepsi kalite standartları ve bakanlık onaylarından geçerek müşterilere arz edildi.
  • Ürünlerin onayları ve kaliteleri sonucu; ürünlerimiz; yurtiçindeki tüm eczanelerde; selçuk ecza deposu, nevzat ecza deposu, gek ecza deposu, hedef ecza deposu gibi ulusal ecza depolarında, yerel itriyat depolarında ve e-ticaret sayfalarının hepsinde mevcut olup güvenle siz müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Hekimlerimiz hastalarına güvenle ürünlerimizi reçete etmektedir
  • Sağlık kelimesinin uluslar arası arenadaki karşılığı olan Sante Plus ve sağlığın güçlendirilmiş ifadesi Sante Plus ; isminin hakkını verebilmek, güvenirliliğini gösterebilmek ve kalitesine olan inancını siz müşterileri ile paylaşabilmek adına ; pazara sunduğu ürünlerine iade garantisi veren yegane firma özelliği göstermektedir.

50 Yıla Yakın tecrübemizle şunu net olarak ifade edebiliyoruz ki;

Herşeyin Başı Sante

Gelecek İçin İnsan, İnsan İçin Sante Plus.