Saç Bakım

Saç Egzamasından Kurtulanlar ve Egzama Şampuanı Önerileri

Saç Egzamasından Kurtulanlar ve Egzama Şampuanı Önerileri

 Saç Egzamasından Kurtulanlar ve Egzama Şampuanı Önerileri, Saç Egzaması kaşınan, kuruyan ve dökülmeye başlayan derinin sık rastlanan sebebi seboreik dermatit rahatsızlığıdır. Saçın kuru ya da yağlı, temiz ya da kirli olması egzamanın kesin sebebi değildir. Egzamanın kesin bir çözümü bulunmamaktadır ve bulaşıcı değildir. Egzama hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için bizlere Whatsapp hatttından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler ;

Dikkat !

 Saç Egzaması, cilt tipinize ve hassasiyetinize bağlı olarak farklı faktörlerden kaynaklanabilir. Yani hepsini kapsayan alternatif bir tedavi yok. Dermatoloğunuz uygun olanı bulmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca Egzamaya İyi Gelen Kremler Nelerdir? Sorusuna cevap verdiğimiz yazımıza göz atabilir veya Egzama İçin En İyi Şampuan başlıklı blogumuzu inceleyebilirsiniz.

1. Saç Egzamasından Kurtulanlar Tecrübelerini Aktarıyorlar

Saç Egzamasından Kurtulanlar ve Egzama Şampuanı Önerileri
Saç Egzamasından Kurtulanlar ve Egzama Şampuanı Önerileri
 Saç Egzaması yaşlanmaya bağlı oluşan cilt lekeleri, yara izleri ve bilumum deri üstü leke sorunu olan kişilerin, sağdan soldan duydukları krem markalarını araştırıp kullanmaya başladıktan sonra edindikleri tecrübeleri sizlere ayrıntılı bir şekilde aktaran leke kremi kullanıcı yorumlarında gerçek kullanıcı görüşlerini bulabilirsiniz. Siz de satın almadan önce işe yarayıp yaramadıkları hakkında fikir edinebilirsiniz.

2. Saç Egzamasından Kurtulan Yorumları

Emre A***** (doğrulanmış kullanıcı) – 25 Şubat 2022

 Adıyaman dan selamlar ben Emre saçım da çok fazla kepek benzeri beyaz deri parçaları çıktı ilk başta kepeklenme sanıp çok aldırış etmedim fakat sonrasında bunun problem olduğunu fark edip uzman doktor görüşüne başvurmaya hastaneye gittim kendisi benimle ilgilendikten sonra birtakım ilaçlar ve uygulamalardan bahsetti kullandım ve kurtuldum Allah kimsenin başına böyle sağlık sorunları vermesin inşallah.

Jale Gülçin (doğrulanmış kullanıcı) – 02 Mart 2022

 Yani daha önce evde doğal bir şeyler yaparak çözüm aradım ama pek sonuç elde edemedim. en sonunda doktor tavsiyesi üzerinde şampuan kullandım ve iyileşme gösterdi.

Abdullah P**** (doğrulanmış kullanıcı) – 17 Nisan 2022

 Çevremde herkese danıştım fakat herkes kepektir boş ver dedi birçok ev uslü yönteme başvurdum fakat çözüm alamadım en sonunda arkadaş tavsiyesi olacak uzman bir doktora danıştım kendisi izlemem gerek yolları ve ilaçları gösterdi 2 aydan uzun bir süredir iyileşme sürecindeyim gayet iyi oldu.

Gizem Ko*** (doğrulanmış kullanıcı) – 05 Haziran 2022

 Çok fazla derimde beyaz beyaz pulcuklar çıkmaya başladı saçımda da kepeklenmeler meydana gelmişti en sonunda çözümü doktorda buldum.

Merve T**** (doğrulanmış kullanıcı) – 09 Haziran 2022

 Çok korkmuştum sanki derim kafamdan ayrılır gibi deri parçaları dökülüyordu acile gittim ve durumu açıkladım kendileri beni dermatoloji bölümüne yönlendirdi şuanda aktif olarak ilaçlarımı kullanıyorum ve baya bir iyileşme gösteriyor.

Samet S*** (doğrulanmış kullanıcı) – 19 Haziran 2022

 Saçlarım arasında olağanüstü bir beyaz deri pulcukları çıkıyordu hiç beklemeden doktoruma danıştım kendisi beni cildiyeye yönlendirdi doğru adımları kullanarak iyileştim.

Dikkat !

Önemli not alanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir