Vücut Bakım

Oluşmuş Çatlaklar İçin Krem Yorumları ve Önerileri Nelerdir?

Oluşmuş Çatlaklar İçin Krem Yorumları ve Önerileri Nelerdir?

   Oluşmuş çatlaklar için krem yorumları ve önerileri nelerdir? Hamilelikte çatlak kremi kullanarak cildini nemlendirebilir ve gebelik çatlaklarının oluşumunu engelleyebilirsiniz. Bazı anne adaylarında olduğu gibi sizde de hamilelik çatlakları oluşmayıp doğumda meydana gelen zorlanmayla birlikte doğum çatlakları meydana gelebilir. Hamileliğin süresince çatlak önleyici kremlerle cilt bakımını ihmal etmezseniz bu problemlerle karşılaşma ihtimaliniz çok daha düşük olacaktır. Peki oluşmuş çatlaklar için krem yorumları ve önerileri nelerdir? Sizin için hazırladığımız önerileri okuyabilirsiniz

    Daha detaylı bilgi almak için web sitemizden diğer yazılarımıza göz atabilir veya ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 

İçindekiler ;

Dikkat !

 Çatlaklarınızın yapısı, miktarı, yoğunluğu ve oluşma nedenine göre kullanacağınız kremi doğru seçmeniz tedavinizin en temel adımıdır. Sizin için en iyi çatlak kremini seçerken ilk dikkat edeceğiniz nokta ise kremin içeriği olmalıdır.

1. Çatlak Kremini İyi Yapan Nedir?

 Oluşmuş çatlaklar için krem yorumları ve önerileri nelerdir?  Halihazırda sahip olduğunuz çatlak izlerinin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olmak için, etkili çatlak önleyici kremlerde aramak isteyeceğiniz iyileştirici bileşenlerin kakao, A vitamini ve E vitaminidir. A vitamini iyileşme sürecine yardımcı olur ve ayrıca kolajen üretimine ve pigmentasyona yardımcı olur. E vitamini, yara iyileşmesine yardımcı olduğu düşünülen güçlü bir antioksidandır. Kakao, jojoba yağları, cilde derinlemesine nüfuz eden ve cildin esnek ve sağlıklı kalmasına yardımcı olan kalın, iyi tolere edilen nemlendiricilerdir. Cilt dokusunu iyileştirmek ve zamanla çatlakların solmasına yardımcı olmak için cildi sıkılaştırabilen ve iltihabı azaltabilen hyaluronik asit içeren ürünler kullanmanız gerekir

2. Çatlak Kremini Nasıl Test Ettik?

Oluşmuş Çatlaklar İçin Krem Yorumları ve Önerileri Nelerdir
Oluşmuş Çatlaklar İçin Krem Yorumları ve Önerileri Nelerdir?

 Uzman bilgilerimizle donanmış olarak, hangi ürünlerin test edileceğini belirlemek için popülerlik ve kullanıcı incelemeleri açısından piyasadaki en iyi kremleri araştırdık. Ardından, 3 hafta boyunca günde iki kez editörlerimiz, gerçekten etkili olanları bulmak için çatlak kremlerini denediler.Ve sonunda çatlaklarınızda gözle görülür bir değişiklik yapacak kremlerin testini başarıyla bitirdiler.

 Test süresi boyunca, dokuda bir farklılık (hem çatlak izi hem de çevresindeki alan), çatlak işaretinin görünümünde bir değişiklik ve kremin kendisinin kokusu ve verdiği his açısından baktık.

3. Oluşmuş Çatlaklar İçin Krem Yorumları ve Önerileri Nelerdir?

 Oluşmuş çatlaklar için krem yorumları ve önerileri nelerdir? Çatlak sorunuyla karşı karşıya kalan kişilerin ürünümüz hakkında yaptığı güzel yorumları sizler için derledik;

Halime (doğrulanmış kullanıcı) – 22 Ekim 2020

 Bende hamileyim altı aylık, bir aydır kullanıyorum çatlak oluşumum cok hızlı başladı ve derin görünüyordu yeniden oluşmuyor su anda olanlarda baya bi gitti doğuma kadar kullanacam her ihtimale karşı korumasını çok sevdim

Ezgi (doğrulanmış kullanıcı) – 25 Kasım 2020

 Çatllak kremini 2 yıllık doğum çatlaklarım için aldım çok tereddütlü almıştım ama 2. kutusundayım %80 azaldı . Gerçekten başarılı ve çok mutluyum teşekkür ederim.

Sevda (doğrulanmış kullanıcı) – 14 Ocak 2021

 Hamilelik dönemimde göğüslerimde ve karın bölgemde çatlaklar oluştu ilk önce baya tedirgin olmuştum internetten almaya ve doğum yaptığım için whatsapp ta görüştüğümde bana sağlık bakanlı onaylı olduğunu belirttiler fakat emin olamadım eczacıma sorduğumda o da tavsiye etti. Sağlık bakanlığı onaylı olduğunu hamilelik sonrası kullanabileceğimi söyledi bitkisel ürün olduğu için süte de geçmez, rahat rahat kullanabileceğimi belirtti. Sizlere de tavsiye ederim. Önceden önlem alın hemen düzeliyor.

Cem (doğrulanmış kullanıcı) – 27 Ocak 2021

 Çok memnun kaldığım bir ürün 6 aydır kullanıyorum. Hayatım boyunca bu izler burada kalacağını düşünüyordum bu krem sayesinde kollarım artık daha düzgün spor yapan herkese tavsiye ederim.

İpek nur güzel – 26 Şubat 2021

 Kilo alıp vermemden dolayı bacaklarımda çok fazla çatlaklar mevcut. Bu ürünü 1 ay düzenli kulandım ve şuan yok denilecek kadar azaldı. Tavsiyeler üzerine aldım ürününüzü iyi ki almışım.

Zehra Sabah (doğrulanmış kullanıcı) – 16 Kasım 2021

 Fazla kilolardan kurtulunca çatlaklar kaldı onları da çatlak kremi ile giderdim. Tedavi süresi bende uzun sürdü ama kimisinin kısa sürebiliyor dendi. Ama düzenli kullanım kesinlikle çok önemli.

lemantor (doğrulanmış kullanıcı) – 13 Mart 2021

 2 kere doğum yaptım göbek bölgemde sarkma ve çatlaklar oluştu bazı yerlerdeki çatlaklarım derindi bazıları küçük, küçükler kaybolmaya başladı. Büyük çatlarlar için kullanmaya devam edeceğim. Güzellik merkezlerine o kadar para verecek durumum yok bir de sonuç alamazsam çok üzülürüm, bu kremden sonuç alıyorum hem de uygun fiyata.

Gökçe Karslı (doğrulanmış kullanıcı) – 25 Mart 2021

 Yeni yeni çatlaklarım oluşmaya başladı onlar yok oldu bu ürün sayesinde. Düzenli kullanıma evam ettiğim halde eski çatlaklarımın da biteceğine inanıyorum.

Dikkat !

Önemli not alanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir