Vücut Bakım

En İyi Terleme Önleyici, Kullananlar ve Yorumları

En İyi Terleme Önleyici, Kullananlar ve Yorumları

 En İyi Terleme Önleyici, Kullananlar ve Yorumları; terleme önleyici Roll 0n, ter kanalları olarak bilinen ter bezlerinin açılmasını engelleyen alüminyum klorür ve diğer alüminyum bileşiklerle formüle edilmiştir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için gelin hep birlikte yazımızın devamına geçelim… Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İçindekiler ;

Dikkat !

NOT: Böbrek fonksiyonu %30’dan az olan kişiler, terlemeyi önleyici maddelerdeki alüminyumu sistemlerinden verimli bir şekilde temizleyemeyebilirler. FDA, terlemeyi önleyici etiketlerin, böbrek hastalığı olanların kullanmadan önce doktorlarına danışmaları için bir uyarı taşımasını şart koşuyor. En İyi Terleme Önleyici Markası hangisi bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1. En İyi Terleme Önleyici Markası , Terleme Önleyici Roll On

 Terlemeyi önleyici, ürünün çalışma şekli nedeniyle deodorant görevi görme avantajına sahip olabilir. Terlemeyi önleyici ter bezlerini bloke ettiğinde, kokunun kaçmasını da engeller, bu da terlerken ne kadar kötü koktuğunuzu azaltır. Bu faydaların geçici olduğunu ve etkinliğin devam etmesi için ürünün yeniden uygulanması gerekebileceğini unutmayın. Banyo yapmak veya vücudunuzu yıkamak terlemeyi önleyici maddeyi ortadan kaldırır ve etkilenen bezlerden ter atma yeteneğinizi geri kazandırır. Sizinde terleme probleminiz varsa Sante Plus Roll-On içeriğindeki muhteşem formüllerle tam da size göre. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2. Terlemek Cildi Güzelleştirir mi?

 Terin asıl amacı vücudun soğumasına yardımcı olmaktır” diyor . Ter bezleri cilde ter bırakır, bu daha sonra buharlaşır ve vücudun iç sıcaklığını düşürmeye yardımcı olur. Sıcak bir iklimdeyseniz ve çok terliyorsanız, kaybettiğiniz sıvıları bol su ile değiştirmeyi unutmayın . Ter, cildinizin ışıl ışıl parıldamasını sağlar, ama daha da önemlisi, egzersiz kanın vücutta dolaşmasını sağlayarak cildinize içten dışa sağlıklı bir parlaklık verir. Uygun kan akışı, oksijen ve besinlerin dolaşmasına ve cilt hücrelerini beslemesine izin verir. Terleme ile ilgili en büyük efsanelerden biri, vücudun toksinlerden kurtulmasına yardımcı olmasıdır. Teoride mantıklı olsa da, gerçek şu ki karaciğer, böbrekler ve sindirim sistemi, vücuttaki atıkları filtrelemek ve atmak, idrara çıkma ve bağırsak hareketleriyle serbest bırakmak için harika bir iş çıkarır. Bu nedenle, antrenmanınızın sağlığa birçok faydası olsa da, “detoks” yapmanıza yardımcı olmaz. Kirleri serbest bırakmanın en iyi yolu, bol lifli sağlıklı yiyecekler yemek , susuz kalmamak ve bol egzersiz yapmaktır.

3. Bitkisel Yollar İle Aşırı Terleme Nasıl Önlenebilir

 Sağlığınızla ilgili endişeleriniz varsa, terlemeyi durdurmanın daha doğal bir yolunu bulmak için sert kimyasallar içeren terlemeyi önleyici maddelerden uzak durabilirsiniz Sağlıklı olma arzunuza rağmen, ter izlerinizle insanları korkutmak da istemiyorsunuz. Öyleyse soru ortaya çıkıyor: Doğal olarak terlemeyi nasıl durdurabilirim? Neyse ki, kuru çukurlar adına sağlığınızdan ödün vermek zorunda kalmamanız için bazı doğal ter ilaçları derledik.

3.1. Sirke

 En, elma sirkesi – etkileyici bir sağlık yararları listesi sağlar. Kan şekerini düzenlemeye, toksinleri temizlemeye, mide ekşimesini ve asit reflünü hafifletmeye ve hatta kilo vermeye yardımcı olur. Doğrudan cilde uygulandığında, sirke ayrıca bakterileri yok etmeye ve gözenekleri kapatmaya yardımcı olan bir büzücü görevi görür. Çok terliyorsanız, sirke karışımı içmek veya her gece doğrudan terli bölgeye uygulamak teri azaltmaya yardımcı olabilir. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinden önce 2 çay kaşığı sirke ve bir çay kaşığı elma sirkesi karışımı için. Kurutma etkileri birkaç gün içinde başlamalıdır.

3.2. Yeşil ve Siyah Çay

 Çay gibi sıcak içecekler içmek teri durdurmak için mantıksız görünebilir. Ancak yeşil çay, ter bezlerinizi daraltan ve sizi sakin tutan magnezyum ve B Vitamini içerir – stres terlemesine veda edin. Çok fazla terliyorsanız, bu ter önleyici faydalardan yararlanmak için sabah kahvenizi yeşil çayla değiştirmeyi deneyin. Sürekli koltuk altı terlemesi yaşıyorsanız, siyah çay doğrudan cildinize uygulandığında teri azaltabilen büzücü özelliklere de sahiptir. Siyah çayı demledikten (ve soğumaya bıraktıktan) sonra, çayı bir havluyla (veya çay poşetinin kendisiyle) birkaç dakika koltuk altlarınıza sürün.

3.3. Mısır Nişastası ve Karbonat

 Mısır nişastası ve kabartma tozu doğal olarak su emici maddelerdir. Kabartma tozu alkali olduğu için terdeki bakteri seven asitleri etkisiz hale getirir ve doğal bir deodorant görevi görür. Mağazadan satın alınan birçok deodorant, bu nedenle kabartma tozu bile içerir. Koltuk altlarınızın kuru olduğundan emin olun ve her gece doğrudan terli bölgeye ikisinin yoğun bir karışımını uygulayın. Su ile durulamadan önce 30 dakika bekletin. Bir ön uyarı olarak, karışımı çok uzun süre bırakmak rahatsız edici yan etkiler yaratabilir. Bunu yaklaşık bir yıl önce denediğimde, tüm gün boyunca cildimi tahriş eden ve koltuk altlarımı pancar kırmızısına çeviren kabartma tozu bıraktım. Kabartma tozu da yanma hissi bıraktı, bu yüzden bu tüyoyu tekrar denemedim.

3.4. Buğday Çim Suyu

 Doğal bir detoks yapıcı olan buğday çimi suyu ayrıca A, C, B12, B6 vitaminleri ve folik asit açısından da zengindir. Kandaki toksinleri nötralize ederek ve seyrelterek günde sadece bir yemek kaşığı buğday çimi içmek terle savaşmaya yardımcı olur. Teriniz özellikle keskinse, şanslısınız! Buğday çimi suyu da ter kokusunu azaltır. En İyi Terleme Önleyici, Terleme önleyici kullananlar ve yorumları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3.5. Limon

 Limondaki asit, onu aşırı terlemeyi doğal olarak azaltmak için mükemmel bir aday yapar. Yarım limonu koltuk altlarınıza ovalayarak (sıvıyı çıkarmak için hafifçe sıkarak) veya az miktarda limon suyunu kabartma tozuyla karıştırıp pamuklu bir bezle uygulayabilirsiniz. Limon suyunu en az 30 dakika bekletin ve iyice durulayın.

4.1. Hiperhidroz Belirtileri

En İyi Terleme Önleyici, Kullananlar ve Yorumları
En İyi Terleme Önleyici, Kullananlar ve Yorumları

 Hiperhidroz (hi-pur-hi-DROE-sis), ısı veya egzersizle ilgili olması gerekmeyen anormal derecede aşırı terlemedir. O kadar çok terleyebilirsiniz ki giysilerinize bulaşabilir veya elinizden damlayabilir. Normal günlük aktiviteleri bozmanın yanı sıra, bu tür aşırı terleme sosyal kaygı ve utanmaya neden olabilir. Hiperhidroz tedavisi genellikle reçeteli güçlü ter önleyicilerle başlayarak yardımcı olur. Ter önleyiciler yardımcı olmazsa, farklı ilaçlar ve terapiler denemeniz gerekebilir. Ağır vakalarda, doktorunuz ter bezlerini çıkarmak veya aşırı ter üretiminden sorumlu sinirlerin bağlantısını kesmek için ameliyat önerebilir. Terleme problemi olan herkes için tüm cilt tiplerine uygun olan En İyi Terleme Önleyici Sante Plus Roll On ile terleme probleminden kurtulabilirsiniz.

4.1. Hiperhidroz Belirtileri

 Çoğu insan egzersiz yaparken veya efor sarf ederken, sıcak bir ortamdayken veya endişeli veya stres altındayken terler. Hiperhidroz ile yaşanan aşırı terleme, bu tür normal terlemeyi çok aşar. Genellikle elleri, ayakları, koltuk altlarını veya yüzü etkileyen hiperhidroz türü, uyanık olunan saatlerde haftada en az bir epizoda neden olur. Ve terleme genellikle vücudun her iki tarafında meydana gelir. Aşırı terleme tıbbi bir duruma bağlı olduğunda ikincil hiperhidroz oluşur. Daha az yaygın olan türdür. Vücudunuzun her yerinde terlemeye neden olma olasılığı daha yüksektir. Ağır terlemeye neden olabilecek durumlar şunlardır:

 • Diyabet
 • Menopoz sıcak basmaları
 • Tiroid problemleri
 • Düşük kan şekeri
 • Bazı kanser türleri
 • Kalp krizi
 • Sinir sistemi bozuklukları
 • Enfeksiyonlar

4.1.1. Ne Zaman Doktora Görünmeli?

 Bazen aşırı terleme ciddi bir durumun işaretidir. Ağır terlemenize baş dönmesi, göğüs ağrısı veya mide bulantısı eşlik ediyorsa derhal tıbbi yardım alın. Aşağıdaki durumlarda doktorunuza görünün:

 • Terleme günlük rutininizi bozar
 • Terleme, duygusal sıkıntıya veya sosyal geri çekilmeye neden olur
 • Aniden normalden daha fazla terlemeye başlarsınız
 • Belirgin bir sebep olmadan gece terlemesi yaşarsınız

5. Terleme Önleyici Kullananlar ve Yorumları

 En İyi Terleme Önleyici, Kullananlar ve Yorumları Sante Plus Roll On

 M*** Y******

 Tek kelimeyle harika, koltuk altını pamuk gibi yapan ender rollonlardan biri, hele indirimde olunca hiç kaçırmadan stokluyorum.

 D***** M******

Hadi bi övgü de benden gelsin. Spor salonuna haftada 4-5 gün giden biri olarak, teri de maalesef kötü kokan biri olarak bendeki koku olayını sıfıra indirdi. Kokusu misler gibi , indirime girdikçe depolayın. 

 B**** K***

Sıfır ter sıfır koku kesinlikle muhteşem. Her gün kullanımda bir ay kadar gidiyor. İndirimde stokluyorum. Alın aldırın.

 F**** M****

 Daha önce kullanıp memnun kaldığım bir ürün ter kokusu problemi hiç yaşamadım üstelik hoş kokuyor indirimdeyken stok yapmak için aldım tereddüt etmeden alın içeriğindeki formüller sayesinde misler gibiyim ve oldukça bebeksi saf bir kullanımı var herkese öneriyorum.

Dikkat !

Önemli not alanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir