Cilt Bakım

Eczanelerde Satılan En İyi Selülit Kremi

Eczanelerde Satılan En İyi Selülit Kremi

İçindekiler ;

Dikkat !

Önemli not alanı

1. Sante Plus Cellulitex Jel Anti Selülit Jeli 150 ml

Sante Plus Cellulitex Jel Anti Selülit Jeli 150 ml
Sante Plus Cellulitex Jel Anti Selülit Jeli 150 ml

Eczanelerde satılan en etkili Selülit kremleri listesinin ilk sırasında bulunan Sante Plus Cellulitex Jel Anti Selülit Jeli inceleyelim… Selülit, ciltte yağ hücrelerinin derinin tabakalarının arasına çıkmasından kaynaklanan yumru ve çukur oluşumunu ifade eden bir terimdir. Genel olarak portakal kabuğuna benzer bir görünüme sahip olan selülit kadınların yüzde 80 ila 90’ını etkiler.

 Selülitlerinize veda etmek istiyorsanız size müthiş bir ürün sunuyoruz. Sante Plus Cellulitex Jel  portakal kabuğu görünümüne son vererek, cildinizi sıkılaştırır ve elastikiyetini arttırır. Selülit kreminin formülünde kullanılan; doğal mucizevi içerik sayesinde 3 gün içerisinde selülitlerinizin büyük bir çoğunluğu kaybolur. Düzenli olarak günde iki defa masaj şeklide selülitli bölgeye uygulandığında bir ay sonra selülitlerinizin gözle görülür şekilde yok olduğunu fark edeceksiniz. 

2. Nivea Selülit Jel Krem

Nivea Selülit Jel Krem
Nivea Selülit Jel Krem

 Q10 ve Lotus Çiçeği ile formalize edilmiş olan bu krem, cildinizi 2 hafta içerisinde sıkılaştırır. Devamlı kullanım sonucunda ciltte oluşmuş selülitleri ortadan kaldırır. İçerisindeki lotus çiçeği özü sayesinde cildinizin daha pürüzsüz, canlı ve parlak olmasını sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur. Daha etkili olması için kalça, basen ve diğer oluşmuş bölgelere günlük olarak uygulanması gerekir. Nivea selülit kremi Dermatolojik olarak onaylanmış bir kremdir.

3. Derminix Selülit Karşıtı Jel 250 ml

Derminix Selülit Karşıtı Jel 250 ml

 Eczanelerde Satılan En Etkili Selülit Kremleri arasında bulunan Derminix çift etkili ısıtıcı ve soğutucu özelliği sayesinde, selülit görünümünün en aza inmesine ve cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur. Hoş kokusu ile cildinize ferahlık ve parlak görünmesini sağlar. Masaj ve diyetle desteklendiğinde daha hızlı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Kullanımı: İhtiyaç duyulan bölgeye bir miktar sürerek masaj yapınız. Cilt tarafından emilene kadar devam ediniz. Daha etkili sonuç almak için günde iki defa kullanmak uygun olacaktır. Sürülen miktara göre 30-60 dakika arasında vücutta yanma hissedilebilir. Durulama işlemine gerek yoktur.

4. Selülit Karşıtı Nemlendirici Vücut Losyonu YVES ROCHER

Selülit Karşıtı Nemlendirici Vücut Losyonu YVES ROCHER
Selülit Karşıtı Nemlendirici Vücut Losyonu YVES ROCHER

 Tek bir adımda cildinizi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Gün geçtikçe, selülit görünümünde gözle görülür bir azalma sağlar. Formülü, %90 doğal içeriğe sahiptir. İçerisinde Mineral yağ ve paraben içermez.
Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir ve onaylanmıştır.

Uygulama: Etkin bir sonuç almak için sabah ve akşam dairesel hareketler yaparak vücudunuza uygulayınız. Hamile kadınların kullanması önerilmez. Ferah yapısı sayesinde cilt tarafından anında emilir ve yapışma hissi oluşmaz. Cildin yapısını yumuşatarak, daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. Devamlı kullanımında cilt sıkılaşır ve incelir. Sabah ve akşam hedef bölgelere (karın, bel, kalça) dairesel hareketlerle uygulayınız.

Ek bilgi olarak kullanan kadınların %88’inin 1 ay sonunda etkili bir sonuç aldığı gözlemlenmiştir.

5. Mamaaura Anti Cellulite Oil

Mamaaura Anti Cellulite Oil
Mamaaura Anti Cellulite Oil

 Yağ formundaki hoş ve hafif kokusuyla birçok uzmanın önerdiği Mamaaura Anti Cellulite Oil, selülitler için yağları parçalamada kafeine göre 10 kat daha güçlü olan gelincik tohumu ekstresi kullanmaktadır.

 İçeriğindeki değerli omega yağ asitleri ve beyaz acı bakla ekstresi ile cildi sıkılaştırırken, shea ve yulaf yağlarıyla cildi besleyerek ve onararak, kadifemsi bir yumuşaklık kazandırır.

 Mamaaura Anti Cellulite Oil, doğal içeriği sayesinde doğumdan sonra daha sıkı bir cilt isteyen yeni anneleri destekler ve hızlı kilo alıp verme sonrası sıkı görünümünü kaybetmiş ciltlere katkı sağlar. Hafif yapısı sayesinde cilt tarafından hızlı emilir ve hassas ciltler için de kullanıma uygundur.

6. Krauterhof Anti-Cellulite Gel

Krauterhof Anti-Cellulite Gel

 Krauterhof Anti-Cellulite Jel, etken madde kompleksi sayesinde, vücudunuzda oluşan selülitin azaltılmasına yardımcı olurken, kokusu ile cilde parlaklık ve ferahlık hissi verir. Spor ve diyetle birlikte uygulandığında portakal kabuğu görünümünde gözle görülür bir pozitif etki yaratacaktır. Formülasyonunda Kafein, Carnitine, nane yağı, biberiye ve Panthenol bulunmaktadır. Cilt kontürünü düzenlemeye yardımcı olurken, aynı zamanda cildi nemlendirmeyi de sağlar

7. J'weel Selülit 250 ml

J'weel Selülit 250 ml
J'weel Selülit 250 ml

 J’weel Selülit kremi sarkmaları azaltmaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olmaktadır. Bu krem sürüldüğü yerde gözenekler aracılığı ile deri altına hızlıca nüfuz edecek ve karıncalanma ve yanma oluşturacaktır. Bu etki sayesinde yağların önce donması sonra da parçalanması sağlanmaktadır. Zayıflama sırasında  yağ yakımından  sonra deride oluşan boşluklar sarkmaya sebep olmaktadır.Bölgesel olarak fazlalıklarında, deri sarkmalarından, selülit ve çatlaklarından kurtulmak isteyenlerin tercihi olmuştur. Göbek, bel, basen, bacak, kalça, kol gibi bölgelerde kullanılması uygundur.

 Jweel Selülit Kreminin kullanımı ise; Uygulanacak bölge iyice temizlendikten sonra emilene kadar uygulanır ve bu işlemi günde 1 defa kullanımı idealdir.

 Sizlere Eczanelerde Satılan En Etkili Selülit Kremleri hakkında bir liste oluşturduk. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçiniz. Ayrıca diğer blog sayfamızı inceleyerek diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

Dikkat !

Önemli not alanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir