Vücut Bakım

Eczanelerde Satılan En İyi Terleme Önleyiciler

Eczanelerde Satılan En İyi Terleme Önleyiciler

 Eczanelerde Satılan Terleme Önleyiciler için verilebilecek bir çok cevap bulunmaktadır. Doktor önerisi dahilinde Terleme Önleyici Roll-on veya kremler Eczanelerde ciddi oranda talep almaktadır. Isındığınızda veya egzersiz yaptığınızda terlemeniz normaldir, ancak vücudunuzun soğumaya ihtiyacı olmadığında terliyorsanız aşırı terliyor olabilirsiniz. Aşırı terleme, belirgin bir neden olmaksızın, sahip olabileceğiniz başka bir durum nedeniyle veya aldığınız bir ilacın yan etkisi olarak olabilir. Gelin beraber yazımızın devamında Eczanelerde satılan terleme önleyiciler hakkında daha kapsamlı bilgiler edinelim.

İçindekiler ;

Dikkat !

 Isı veya fiziksel aktivite olmaksızın terliyorsanız aşırı terlemeden söz edilebilir. Bu durum yaşamınızı fena halde zorlaştırsa da aşırı terleme ile mücadele etmek mümkün. Aşırı terlemenin altında çoğu zaman birden fazla neden yatar. Aşırı terleme, bazen ter bezlerinin fazla çalışması sonucu ortaya çıkan ve hiperhidroz adı verilen tıbbi durumdan kaynaklanabilir. Bazense çeşitli tıbbi koşulların ve ilaçların yan etkileri olarak ortaya çıkabilir. Yine de istatistikler, aşırı terleyen kişilerin %1 gibi çok küçük bir kısmının hiperhidroz yaşadığını ortaya koyar. Yani aşırı terlemenin sıklıkla yaşam alışkanlıkları ile ilgisi vardır.

1. Eczanelerde Satılan Terleme Önleyiciler

 Aşırı koltuk altı terlemesi rahatsız edici olabilir, ancak bu kaçınılmaz olmak zorunda değildir. Terlemeyi önlemenin birçok yöntemi vardır ve birçoğu evde denenebilir. Bazı durumlarda, çok fazla terleyen kişilerde hiperhidroz bozukluğu adı verilen ve doktor tarafından teşhis ve tedavi edilen bir durum olabilir. Hiperhidroz, sadece kolların altında değil, tüm vücutta aşırı terlemeyi içerir. Aşırı koltuk altı terlemesini azaltabilecek veya ortadan kaldırabilecek çözüm vardır. Doktorların en çok önerdiği terleme önleyici Sante Plus Roll On ile sizde huzur içinde yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Yazımızın Sonuna Gelmiş Bulunmaktayız Daha Fazla Bilgi Almak Bizimle İletişime Geçebilir ve Diğer Blog Yazılarımızı İnceleyebilirsiniz. Sante Plus Ailesi Olarak Her Zaman Sizlerin Yanındayız.

2. Sante Plus Terleme Önleyici Roll-On

Sante Plus Terleme Önleyici Roll-On
Eczanelerde Satılan Terleme Önleyiciler

 Sante Plus Terleme Önleyici Roll-On, aşırı terleme konusunda uzmanların çoğunlukla favori markasıdır. Sante Plus Roll-On, “Kullanırken Önemli Noktalardan Birtanesi Cildin Temiz Olması” diyor. Aktif olarak ter ürettiğiniz gün boyunca yapmak daha zor olan “Alüminyumun ter bezlerine yerleşmesini istiyorsunuz”. Uzmanlar, kimyasal kokular ve hatta uçucu yağlar bazı insanlar için tahriş edici olabileceğinden, hassas ciltler için genellikle kokusuz ürünlerin en iyisi olduğunu söylüyor işte tam da bu yüzden bu ürün kullanıcılar ve uzman hekimler tarafından bir numaralı aday olarak gösterilmektedir. Antialerjik bir üründür. Paraben içermez. Kullanım Şekli İhtiyaç duyulduğu an ve sıklıkta kullanılabilir.

 Eczanelerde Satılan Terleme Önleyiciler arasında yaygın ve en kullanışı olanlardan birisi bu şekildeydi hadi şimdi diğer ürünlere bir göz atalım.

3. Tereson Terleme Önleyici Solüsyon

Tereson Terleme Önleyici Solüsyon
Tereson Terleme Önleyici Solüsyon

 El, ayak ve koltuk altı terlemeleri için kullanılır. Yaz ve kış günlerinde istenmeyen kokuların giderilmesinde yardımcı bir etki üstlenmektedir. Sadece gece yatmadan önce, temizlenip kurutulmuş bölgeye uygulanır ve herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmez. Geceleri ter bezleri aktif değildir uygulamada bu önemlidir. Başlangıç olarak her gece yatmadan önce kullanılır. Etkisi ertesi gün hissedilmeye başlanır. Kuruluk etkisini 25 güne kadar koruduğu gözlemlenmiştir.

4. VICHY Anti-Transpirant Roll On

VICHY Anti-Transpirant Roll On

 Yoğun Terleme 48 Saat Etkinlik 50ml Ürün Özellikleri Kötü kokuların giderilmesini engellediği gibi düzenli olarak kullanıldığında kokuların tamamen yok olmasını sağlamaktadır. Kullanım sonra uygulandığı bölgede tahriş, yanma gibi bir his uyandırmaz. Tüm ciltlerin kullanımına uygun, özellikle hassas ciltler için geliştirilmiş, terlemeyi önleyici deodoranttır. Uygulamadan sonra iz ve leke bırakmaz.48 saat boyunca etkisini korur ve terlemeyi önler. Aşırı terlemeyi azaltır ve düzenler. İstenmeyen koku oluşumunun önüne geçer, hoş kokusu ile ferahlık hissi verir. Sonuç Cilde uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır. Eşsiz ve kalıcı fresh kokularını gün boyu süren deodorant korunmasıyla birlikte sunar.

5. Luis Bien El Ayak ve Koltuk Altı Terleme Önleyici

Luis Bien El Ayak ve Koltuk Altı Terleme Önleyici
Luis Bien El Ayak ve Koltuk Altı Terleme Önleyici

 Terleme sorununa çözüm için Luis Bien Terleme Önleyici Sprey ile tanışın. Aşırı terleme olan bölgelere uygulayarak terlemeyi önleyin. Koltukaltı, eller, ayaklar gibi yoğun terleme yaşadığınız bölgeye uygulayın. Tüm gün kuru cildinizin tadını çıkarın.   Düzenli kullanımla fazla terleme sorunundan tamamen kurtulun. Kuru ve temiz cildinize gece yatmadan önce uygulayın. Spreyi uygularken cildinizin terli ve nemli olmamasına özen gösterin. Spreyi gün içinde ihtiyaç halinde tekrar uygulayabilirsiniz.

6. Faberlic Lancelot Terlemeyi Önleyici

Faberlic Lancelot Terlemeyi Önleyici
Faberlic Lancelot Terlemeyi Önleyici

 Gün boyunca ter ve koku koruması garantilidir. ; Hızlı kuruyan alkolsüz formül. ; Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. ; Kakule, pembe biber, artemisia notaları ile tatlandırılan deniz akorunun saflığı, kokunun kalıcılığını sağlıyor. Deri notalarıyla birleşen asil bir odunsu koku, gerçek cesur şövalyelerin imajını tamamlar.

Dikkat !

 Doğru Roll On’ u zaman içinde deneyerek bulabilirsiniz. Yine de sırf kokusu güzel diye güvenilirliğinden ve etkisinden emin olmadığınız ürünleri tercih etmemelisiniz. Deodorantınızı, temiz cildinize uygulamanız gerektiğini unutmayın. Bunun için en ideal zaman duş sonrasıdır. Sante Plus Roll On, hem ter kokusuna hem de terden kaynaklı ıslaklığa karşı Sante Plus Roll On‘nun bugüne kadarki en etkili koruması! Dermotolojik olarak test edilen anti-perspirant krem deodorant, ter ve vücut kokularını 48 saate kadar engeller. İster yoğun bir günde ister bir koşuda ister spor yaparken… Siz hareket ettikçe ferahlık hissi de sizinle artar ve hiçbir hareketiniz kısıtlanmaz. Çok terliyorsanız ve aşırı terlemeyi nasıl durduracağınızı öğrenmek istiyorsanız Sante Plus Roll On’nun nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir