Cilt Bakım

Eczanelerde Satılan En İyi Onarıcı Krem

Eczanelerde Satılan En İyi Onarıcı Krem

 Eczanelerde satılan en iyi onarıcı krem ile cildinizde oluşan problemlerle baş edebilirsiniz… Fazla kimyasal kullanımından kaynaklanan çatlak oluşumu, egzama hastalığı gibi sorunlara onarıcı krem kullanmak sizi bu sorundan kurtaracaktır. Onarıcı krem cilt hücrelerini yenileyerek sivilce, akne ve siyah nokta gibi istenmeyen sorunlardan cildinizi arındırır. Nemlendirici olarak da kullanılan onarıcı krem cildinize ferahlık ve canlılık katar. Vücudunuzda oluşan bir sorun için onarıcı krem almak istediniz. Piyasada satılan birçok onarıcı krem çeşidi bulunmakta. Peki, hangi ürünü tercih edeceksiniz? Hangisi cilt için daha yararlı? Sizler için bir araştırma yaptık ve en iyi cilt onarıcı krem çeşitlerini sıraladık. Farklı bir probleminiz varsa veya başka konu hakkında bilgi almak istiyorsanız Whatsapp iletişim hattından bizlere ulaşabilirsiniz. Sante Plus Ailesi Sağlıklı Günler Diler…

İçindekiler ;

Dikkat !

 Cildi yatıştıran, rahatlatan ve cildin yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlayan onarıcı bakım kremi, maksimum seviyede cilt onarımı ve yenilenmesi sağlamaktadır. Böylece cildindeki tahriş, kuruluk, kaşıntı hissi yatıştırmaya yardımcı olur.

1. Sante Plus Onarıcı Bakım Kremi

Sante Plus Onarıcı Yatıştırıcı Cilt Bakım Kremi
Sante Plus Onarıcı Bakım Kremi

 Eczanelerde satılan en iyi onarıcı krem listemizin ilk sırasında bulunan Sante Plus Onarıcı Bakım Kremi ciltte oluşan seboreik dermatit, atopik dermatit, kurdeşen ve egzama gibi cilt hastalıkları için mükemmel bir çözümdür. İçerisinde bulunan doğal, özel bitkisel yağlar sayesinde ciltte kuruma, çatlama kabuklanma, kaşıntı kızarıklık gibi şikayetleri ortadan kaldırır. Sante Plus onarıcı bakım kremi cildinizin pürüzsüz, parlak ve canlı görünmesi için harika bir üründür. 

 Dermatologlar tarafından uzun süren Ar-ge çalışmaları ve kullanıcı deneyimlerini birleştirerek hazırlanmış bu ürün, ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterir ve düzenli kullanmada cilt problemlerinin hepsini tedavi eder. Tamamen bitkisel özlerle formülize edilmiş olan bu ürün tamamen doğal olarak üretilmiştir ve hiçbir yan etkisi yoktur. Dermatoloji testlerinden başarı ile geçmiştir. Sante Plus Onarıcı Bakım Kreminden bir miktar alınız. Cildinizde problemli bölgeye masaj yaparak iyice yediriniz. Bir miktar bekledikten sonra sadece su ile durulayın. Bir süre sonra onarıcı kremin temizleyici ve arındırıcı etkisini hissedeceksiniz.

 Sante Plus Onarıcı Bakım Kremi cildin yenilenmesine ve onarılmasına  etki eder. Sizler de Sante Plus Onarıcı Bakım Kremi kullanmak istiyorsanız bu bağlantıdan ürüne gidebilirsiniz.

2. Bepanthol® Derma Onarıcı Bakım Merhemi

Bepanthol® Derma Onarıcı Bakım Merhemi

 Ayak topuklarında, dirseklerde ve dizlerde sürtünmeden kaynaklı oluşan kuruluk ve cilt tahrişi için vücudun tekrardan nemlendirilmesi gerekmektedir. Yoğun kıvamı olan Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi cildi derinlemesine nemlendirir ve cildi korur. Yara onarıcı krem olan Bepanthol’dan bir miktar alın ve sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulayın. Günlük bakım için uygundur.

3. Hametol Onarıcı Bakım Kremı 30 gr

Hametol Onarıcı Bakım Kremı 30 gr

 Hametol onarıcı bakım kremi cilt yenileyici krem olarak da geçmektedir. Zengin içeriği sayesinde cildin yenilenmesine ve onarılmasında son derece etkilidir. Hamamelis Virginiana özü ile formülize edilen Hametol bakım kremi cildin nemli, yumuşak ve pürüzsüz olmasında büyük etki gösterir. Hassas cilt onarıcı krem olan Hametol, kızarıklık ve tahrişi de engellemeye yardımcı olmaktadır.  İçeriğinde bulunan E vitamini, provitamin B5, buğday tohumu yağı ve susam yağı ile cildin daha sağlıklı olmasını ve nemlenmesini sağlar. Dermatolojik testlerden başarılı bir şekilde geçmiştir. Hassas cilt tipi için kullanımı uygundur. Renklendirici ve paraben ve alkol içermez.

4. Cerave Onarıcı El Kremi

Cerave Onarıcı El Kremi

 Cerave Onarıcı El Kremi kuru ve sertleşmiş eller için kullanıldığında bu sorun ortadan kalkacaktır. Dermatologlar tarafından geliştirilen bu krem, içerisinde bulunan Seramid ve Hyalüronik asit sayesinde koruyucu cilt bariyerinin onarılmasına yardım eder. Kontrollü salınım teknolojisi kullanan Cerave , aktik bileşenlerin daha uzun bir süre cilt üzerinde kalmasına yardımcı olur ve böylece cildi nemlendirme süresi uzar. Koşullu hava şartlarından ya da dış etkenlerden dolayı kuruyan ve çatlayan elleri yeniden nemlendirir ve onarır. Cerave el kremi elde yoğun ve yağlılık hissi yaratmaz. Hassas cilt tipleri için uygun olan bu ürün günlük olarak kullanılabilir

5. La Roche Posay Cicaplast Baume B5 - Onarıcı Bakım Kremi 40ml

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 - Onarıcı Bakım Kremi 40ml

 La Roche Posay onarıcı kremin içeriğinde bulunan %5 Panthenol, cildi yatıştırmaya yardım eder. Her bölge kullanımı için uygun olan krem yüz ve dudaklarda da kullanılmasında bir sakınca yoktur. Onarıcı bakım kremi kullanım sonucunda ciltte hızlı bir emilim gerçekleşir ve cilt üzerinde yapışkanlık hissi oluşmaz. Bebeklerde, çocuklar da, ve yetişkinlerde kullanılmasında herhangi bir zararı yoktur. Günlük kullanım için uygun olan La Roche Posay onarıcı bakım kremi yoğun miktarda kullanılabilir.

6. Uraw Galebe Onarıcı Krem

Uraw Galebe Onarıcı Krem
Uraw Galebe Onarıcı Krem

 Uraw Galebe onarıcı krem içerisindeki bulunan özel formüller sayesinde cildin yenilenmesine destek olur. Cildi dış etkenlere karşı korur ve cildin nemlendirir. Cilt üzerinde olan lekeleri önler ve gözenekleri sıkılaştırır. Akne oluşumunu önler ve siyah noktaları temizleyerek daha pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz. Uraw Galebe Onarıcı Krem cilt hücrelerini onararak daha yeni, parlak ve canlı cildiniz olur. Günlük kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Katkı maddesi içermez.

 Sizler için eczanelerde satılan en iyi onarıcı krem önerilerini listeledik. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Dikkat !

Önemli not alanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir