Vücut Bakım

Doktorların Önerdiği En İyi Çatlak Kremi

Doktorların Önerdiği En İyi Çatlak Kremi

 Doktorların önerdiği en iyi çatlak kremi önerileri ile kuru cildin veya diğer faktörlerin sebep olduğu vücut çatlaklarını giderebilirsiniz. Çatlak cilt, kuru cildin klasik bir belirtisidir, ancak çiziklere, diğer travmalara veya enfeksiyonlara tepki olarak da ortaya çıkabilir. Cilt kuruduğunda, cildin daha derin katmanlarına uzanabilen fissür adı verilen daha derin çatlaklara yol açabilen küçük yırtıklarla pürüzlü ve pul pul hale gelebilir. Peki en iyi çatlak kremi hangisidir? Sante Plus ailesi olarak sizler için bizzat Doktorların Önerdiği En İyi Çatlak Kremini araştırdık. Gelin hep birlikte yazımızın devamını inceleyerek daha ince ayrıntılı derlediğimiz bilgilere geçelim..

İçindekiler ;

Dikkat !

 Çatlak cilt, altta yatan hastalığa, bozukluğa veya duruma bağlı olarak değişen cildi etkileyen diğer semptomlara eşlik edebilir. Derideki çatlaklara en sık eşlik eden semptomlar, çevredeki deride pullanma ve kaşıntı ile birlikte kızarıklık ve kuruluktur. Doktorların Önerdiği En İyi Çatlak Kremi Sante Plus Çatlak Kremi ile sizde bu cilt hasarını en aza indirebilirsiniz.

1. Doktorların Önerdiği En İyi Çatlak Kremi

 Çatlamış cilde genellikle diğer kuru cilt semptomları eşlik eder ve bir semptom sıklıkla diğerine yol açar. Örneğin, kuruluk kabuklanmaya neden olabilir, kabuklanma kaşıntıya neden olabilir, kaşıntı kaşınmaya neden olabilir, kaşıma iltihaplanmaya ve çatlaklara (çatlaklara) dönüşebilen küçük yırtıklara neden olabilir ve bunlar daha fazla tahrişe neden olabilir. Kuru, yaralanmış veya çatlamış cildi derhal ve özenle tedavi etmek bu döngünün kırılmasına yardımcı olabilir. Sante Plus ailesi olarak vücudumuzda oluşabilecek çatlaklara karşı uzman dermatologlarımızla sizler için Sante Plus Çatlak Kremini hazırladık. Kremimizin içeriğindeki mucizevi formüllerle sizde vücudunuzdaki çatlaklara elveda diyebilirsiniz. Derin çatlak durumlarında, çatlamış cilt enfeksiyonlara yol açabilir. Nadir durumlarda, tedavi edilmezse cilt enfeksiyonları sistemik hale gelebilir ve sepsise (hayatı tehdit eden bir bakteriyel kan enfeksiyonu) yol açabilir. Potansiyel olarak ciddi enfeksiyonlardan kaçınmak için ciltte bir kırılma her zaman tedavi edilmelidir. Özellikle kızarıklık, sıcaklık, zonklama, şişme ve ağrı eşlik ediyorsa, deride bir çatlak veya derin çatlak için derhal tıbbi yardım alınmalıdır.

2. Sante Plus Çatlak Kremi

Sante Plus Çatlak Kremi
Sante Plus Çatlak Kremi

 Sizler için uzman doktorlar ile hazırlamış olduğumuz çatlak kremimizi şu şekilde açıklamamız mümkündür;

  • Daha sıkı ve daha elastik bir cilt elde etmenize ve çatlakların pürüzlülüğünü önemli ölçüde azaltmanıza katkı sağlar.
  • Hamilelik ve Doğum Çatlak İzleri, Hızlı Kilo Alma-Verme İzleri ve Sporcu Lekeleriningiderilmesine yardımcı olabilir.
  • Parafin, vazelin, silikon, parfüm kullanmadığımız ürünümüzde en hassas ve yoğun bakıma ihtiyaç duyan ciltleri düşündük. Çabuk emilip yoğun nemlilik ve elastikiyet sağlanmasına yardımcı olan hafif yapılı krem formüle ettik.
  • Ürünümüzde kullandığımız bitkisel aktifimiz elastik lif bağların eski görüntüsüne kavuşmasını desteklemektedir.
  • Bitkisel Özlerle Formulize Edilmiş Olup , Yağda çözünebilen C-Vit İçeriği İle Cilt Tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.
  • Aktifimiz aynı zamanda cilt tonun dengelenmesine yardımcı olarak eski ışıltılı görüntüyü kazanmasını destekler.

3. Bio Oil Çatlak Kremi

Bio Oil Çatlak Kremi
Bio Oil Çatlak Kremi

 Hamilelik çatlaklarının, yara izlerinin ve cilt lekelerinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olmak amacıyla kullanılan bir üründür. Hamileliğinin 4. ayından itibaren kullanabilir.Göbek, kalça, göğüs, bel ve üst bacaklara uygulanabilir.

4. Lierac Çatlak Kremi

Lierac Çatlak Kremi
Lierac Çatlak Kremi
 Çatlak tedavisinde tercih edilen kremlerden biridir. Göbek, bel, göğüs, basen ve kalça bölgesindeki hamilelik çatlaklarını önlemektedir. Doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilmiştir ve vücut nemini ve esnekliğini artırırmaktadır.

5. Sinoz Çatlak Kremi

Sinoz Çatlak Kremi
Sinoz Çatlak Kremi

 Hem hamilelik hem de doğum sonrası çatlakları için kullanılan Sinoz, etkili sonuç veren ürünlerden biri. İçeriğindeki allantoin ve soğan özleri ile cildi onarır ve portakal ve biberiye özleri ile de çatlak oluşumunu engeller.

6. Mustela Çatlak Kremi

Mustela Çatlak Kremi
Sante Plus Çatlak Kremi

 Hamilelikte çatlak önleyici krem olarak en beğenilen ürünlerden biridir ve aynı zamanda doğal aktif içeriklerin yenilikçi bileşimi sayesinde hamilelikte çatlak oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Karın, kalça, basen ve göğüs çevresinde kullanıma uygundur.

Doktorların Önerdiği En İyi Çatlak Kremi
Doktorların Önerdiği En İyi Çatlak Kremi
Dikkat !

 Özellikle soğuk kış aylarında kuru hava gibi çevresel faktörlerden çatlamış ciltler alabilirsiniz. Bazı tıbbi rahatsızlıklar ayrıca diğer cilt rahatsızlıklarının yanı sıra kuru, çatlamış cilde özellikle sinir hasarına neden olabilir.

 Yazımızın Sonuna Gelmiş Bulunmaktayız. Vücudumuzda Oluşan Çatlaklar Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Web Sitemizdeki Diğer Blog Yazılarımızı İnceleyebilir ve Bizimle İletişime Geçebilirsiniz Sante Plus Ailesi Olarak Her zaman Yanınızdayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir