Vücut Bakım

En İyi Hemoroid Kremi (Basur Kremi)

Eczanelerde Satılan En İyi Hemoroid Kremi (Basur Kremi)

 Eczanelerde Satılan En İyi Hemoroid Kremi (Basur Kremi); Hemoroid halk arasındaki söylemiyle Basur birçok insanın en zor sağlık sorunları arasındadır. Hemoroidler varisli damarlara benzer şekilde anüs ve alt rektumdaki şişmiş damarlardır ve aynı zamanda rektumun içinde (iç hemoroidler) veya anüs çevresindeki derinin altında (dış hemoroidler) şeklinde ikiye ayırmak mümkündür. Gelin hep birlikte yazımızın devamına geçerek hemoroid hakkında daha fazla bilgi alalım.

DİP NOT!

Eczanelerde Satılan En İyi Hemoroid Kremi (Basur Kremi) Yaşlandıkça, hemoroid riskiniz artar. Çünkü rektum ve anüsünüzdeki damarları destekleyen dokular zayıflayabilir ve gerilebilir. Bu, hamileyken de olabilir, çünkü bebeğin ağırlığı anal bölgeye baskı yapar.

 Hemoroidi önlemenin en iyi yolu dışkınızı yumuşak tutmaktır, böylece kolayca geçerler. Peki hemoroidi önlemek ve hemoroid semptomlarını azaltmak başka ne tür önlemler alınabilir? Gelin hep birlikte hemoroidi önlemek için yapılabilecek doğal çözümlere göz atalım;

 Daha fazla meyve, sebze ve tam tahıl yiyin. Bunu yapmak dışkıyı yumuşatır ve hacmini artırır, bu da hemoroide neden olabilecek zorlamalardan kaçınmanıza yardımcı olur. Gazla ilgili sorunlardan kaçınmak için diyetinize yavaş yavaş lif ekleyin.

 Dışkıyı yumuşak tutmaya yardımcı olmak için her gün altı ila sekiz bardak su ve diğer sıvıları (alkol değil) için.

 Çoğu insan, diyetlerinde önerilen miktarda lif  günde 20 ila 30 gram yeterince almaz. Çalışmalar, psilyum (Metamucil) veya metilselüloz (Citrucel) gibi tezgah üstü lif takviyelerinin genel semptomları iyileştirdiğini ve hemoroid kanamasını iyileştirdiğini göstermiştir. Lif takviyeleri kullanıyorsanız, her gün en az sekiz bardak su veya diğer sıvıları içtiğinizden emin olun. Aksi takdirde, takviyeler kabızlığa neden olabilir veya daha da kötüleştirebilir.

 Dışkıyı çıkarmaya çalışırken nefesinizi süzmek ve tutmak, alt rektumdaki damarlarda daha fazla baskı oluşturur.

 Bir bağırsak hareketinin geçmesini beklerseniz ve dürtü geçerse, dışkınız kuruyabilir ve çıkması daha zor olabilir.

 Kabızlığı önlemeye yardımcı olmak ve uzun süre ayakta durmak veya oturmakla oluşabilen damarlar üzerindeki baskıyı azaltmak için aktif kalın. Egzersiz ayrıca hemoroidinize katkıda bulunabilecek fazla kiloları vermenize yardımcı olabilir.

 Özellikle tuvalette çok uzun süre oturmak anüsteki damarlar üzerindeki baskıyı artırabilir.

2. Eczanelerde Satılan En İyi Hemoroid Kremi (Basur Kremi)

 Hemoroid veya rektum ve anüsteki şişmiş damarlar, tipik olarak aynı bölgelerde artan basıncın bir sonucudur. Eczanelerde Satılan En İyi Hemoroid (Basur Kremi) tavsiyelerini sizler için derledik;

2.1. Sante Plus Hemoroid Kremi

 Hemoroid (Basur) için en iyisi hızlı Rahatlatıcı Hemoroid Krem, Şişlik, Ağrı, Yanma ve Kaşıntı için Uyuşma Giderici Hemoroid tedavisi, dış hemoroidlerin neden olduğu ağrı, kaşıntı ve yanmanın hızlı bir şekilde giderilmesini sağlar.Cildi uyuşturmak için lidokain ve gliserin ile formüle edilmiş uyuşturma kremi, cildin iyileşmesine yardımcı olur. Kaşıntı giderici krem, hemoroid ile ilişkili cilt tahrişini geçici olarak gidermeye yardımcı olur. Daha iyi rahatlama için, Hazırlık H İlaçlı Mendil, Lidokain Kremli H Hızlı Rahatlama’yı uygulamadan önce kullanılabilir. Kremi uygulamadan önce, hazırlık mendil kullanılabilir.

2.2. ANUSOL Plus Hemoroidal Merhem Tedavisi

 Hızlı ve uzun süreli rahatlama, şişmeyi azaltmaya yardımcı olur.

2.3. Thena Natural Wellness Organik Oturma Banyosu Soak

 Anneler için tasarlanmış, yatıştırıcı iyileştirici faydaları olan 19’u 1 arada ekstra nazik formül. Besin açısından zengin bitki bazlı yağlar ile formüle edilmiştir – organik hindistancevizi yağı, organik tatlı badem yağı, terapötik lavanta ve greyfurt esansiyel yağları derinlemesine nemlendirir ve nemlendirir, yatıştırıcı rahatlamayı destekler.

2.4. Motherlove Rhoid Balsamı

 Ağrı ve şişliği azaltmaya yardımcı olur, hamilelik ve doğumdan kaynaklanan hemoroid dokularının kaşınmasını hafifletir.

2.5. Hazırlık H Yatıştırıcı Rahatlatıcı Kaşıntı Karşıtı Krem

 Yatıştırıcı Rahatlatıcı Kaşıntı Karşıtı Krem, %1 Hidrokortizon Krem.Hoş ve kullanımı kolay pürüzsüz, kokusuz kaşıntı kremi. Bu anal kaşıntı kremini uygulamadan önce Hazırlık H Yatıştırıcı Rahatlatıcı Temizleme ve Soğutma Mendillerinin kullanılması, kaşıntınızı tedavi etmeden önce soğumaya, yatıştırmaya ve temizlemeye yardımcı olur.

Eczanelerde Satılan En İyi Hemoroid Kremi (Basur Kremi)
Eczanelerde Satılan En İyi Hemoroid Kremi (Basur Kremi)

3. Hemoroid Kremi Kullanlar ve Yorumları

 Hemoroid Kremi kullananlar ve yorumlarını sizler için derledik, hemoroid kremi hakkında daha detaylı bilgi almak için uzman ekibimize danışabilirsiniz. Gelin kullanıcı yorumlarına beraber göz atalım.

3.1. F**** Y****

 Bu krem sayesinde hemoroid ağrılarımdan uzun süreliğine kurtulma şansı yakaladım. Hemoroidli bölgemi rahatlattı ve acıyı hafifletti. Çok memnun kaldım ve hemoroid şikayeti olan herkese öneriyorum. Güvenilir bir marka ayrıca eczanelerde de satılıyor.

3.2. G**** E***

 Arkadaşlar kesinlikle basur problemi yaşayan herkese öneriyorum. Acıyı ve ağrıyı kesinlikle hafifletiyor ve içeriğindeki maddeler iyileşme sürecini arttırıyor.

3.3. H****** Ç****

 Tavsiye üzerine aldım ve çok memnun kaldım herkese öneriyorum 2.siparişim ve gerçekten acıyı hafifletiyor önceden oturamıyordum fakat şimdi çok rahatım gün geçtikçe iyileştiriyor. Kargomda oldukça hızlı ve sorunsuz geldi her yönden oldukça kar kazandığım bir ürün ve iyi ki Sante Plus.

3.4. B***** Ç****

 Çok şiddetli kaşıntı ve ağrım vardı her yolu denedim fakat hiç birinden net sonuç alamamıştım son çare olarak sante plus hemoroid kremini denedim ve çok şükür etkisini gördüm özellikle ağrı ve kşıntıma çok iyi geldi kullanımı oldukça basit yumuşatma etkisi var ve soğutma etkisi oldukça yüksek herkese öneriyorum.

3.5. C**** K*******

 Arkadaşımın kullanmış olduğu kremi tavsiye etmesi üzerine aldım ve sipariş verdikten dakikalar sonra onaylanıp tarafıma kargosu hızlı bişekilde yapıldı. ürün geldikten sonra aynı ürünün eczanelerdede satıldığını gördüm, güvenilir bi marka güvenilir bi ürünmüş.

Kullanıcılar Bunlarıda Sordu:

Eczanelerde Satılan En İyi Hemoroid Kremi Hangisi?

Halk arasında basur olarakta bilinen hemoroidler poponuzun (anüs) içinde ve çevresinde topaklardır. Bir süre sonra genellikle kendi başlarına iyileşirler. Bu iyileşme sürecine daha hızlı etki eden Sante Plus Hemoroid Kremi hem içeriğindeki doğal meddeler hem de kullanım kolaylığı ile en iyi tedavi kremidir. Aynı zamanda doktor onaylı olduğu için güvenilirdir.

Hemorod Kremi Fiyatları?

 Hemoroid Kremi Fiyatları ilacın özelliğine, markasına ve miktarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Sante Plus Hemoroid Kremi fiyatı hakkında detaylı bilgi için mağazayı ziyaret edebilirsiniz.

Hemoroid Kremini Kimler Kullanmalı?

 Kazıklar ve kaşıntılı alt kısımlar için hidrokortizon tedavileri çoğu yetişkin (18 yaş ve üstü) tarafından kullanılabilir. 16-17 yaş arası gençler sadece bazı ürünleri kullanabilirler. Bu tedavileri, doktor reçete etmedikçe 16 yaşın altındaki çocuklarda kullanmayın.

Hemoroid Kremi Yan Etkileri Nelerdir?

 Poponuzun çevresinde bir enfeksiyon varsa, hemoroid tedavileri onu daha da kötüleştirebilir. Enfeksiyonları önlemek için, tedaviyi uygulamadan önce kaşıntılı veya ağrılı bölgeyi yıkayın ve yumuşak, temiz bir havluyla kurulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir