Genel

Doktorların Önerdiği En İyi Yüz Temizleme Jeli

Doktorların Önerdiği En İyi Yüz Temizleme Jeli

 En iyi yüz temizleme jeli ile çevresel faktörlerden dolayı oluşan kirleri, yağları ve makyaj lekelerini temizlemek mümkün. Cildinizde oluşan fazla kirler, yağlar kötü görünüme sebep olabilmektedir. Bunun için yüz temizleme ürünlerine büyük görev düşüyor. Cildi makyajdan ve kirden arındırmak için uyguladığımız iyi seçilmemiş ürünler cildinizin kurumasına neden olabilir. Bunun için en iyi yüz temizleme ürünleri seçmek cildiniz açısından büyük bir öneme sahiptir. Peki doktorların önerdiği en iyi yüz temizleme jeli hangisi? Ya da kullandığınız yüz temizleme ürünlerini doğru kullanımı nasıl? Gelin sizinle birlikte en iyi yüz temizleme jeli ve ürünlerini inceleyelim ve yüzünüz için en iyi olanı kendiniz belirleyin.. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsihiz.

DİP NOT!

En İyi Yüz temizleme Jeli cildin nazikçe ve derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Gün içinde sabahları uyandığınızda yüzünüzü yıkıyor ve akşam eve geldikten sonra makyajınızı temizliyorsanız bunun etkili bir yüz temizliği için yeterli olmadığını söyleyelim.

 En iyi yüz temizleme jelini kullanmadan önce ilk önce yüzü biraz su ile nemlendirmek ürünlerin daha iyi etki etmesine olanak sağlar.  Ancak yüzü nemlendirmek için kullanılan suyun çok sıcak olmaması gerekir. Çünkü çok sıcak su cildi kurutur ve daha mat bir görünüm ortaya çıkar. Bu sebepten dolayı yüzünüzü ılık suyla ya da soğuk su ile yıkayın. Bu işlem bittikten sonra elinize bir parça yüz temizleme ürününden alın ve yüzünüze hafif masaj yaparak yedirin. Yüzünüzün her yerini temizlediğinizden emin olun.

Doktorların Önerdiği En İyi Yüz Temizleme Jeli
Sante Plus AKN Temizleme Jeli 150 ml

2. Sante Plus AKN Temizleme Jeli 150 ml

 En iyi yüz temizleme jeli listemizin ilk sırasında bulunan Sante Plus AKN Temizleme Jeli antiseptik özelliği sayesinde cildinizi tamamı ile temizler ve gün boyu cildinizde biriken kirleri ve yağları dezenfekte eder. AKN Temizleme Jeli temizlenmiş cildin pH dengesini sağlar. İyice temizlenmiş cilde AKN Temizleme jeli uygulamak kremlerden ve serumlardan daha fazla yarar sağlar. Jelden bir miktar alıp yüzünüze masaj yaparak sürdüğünüzde peeling etkisi yaparak cildinizdeki ölü hücreleri ve kirleri cildinizden arındırır. Bu muhteşem ürün bitkisel özlerle formülize edilmiş olup hiçbir yan etkisi yoktur.

Sante Plus AKN Temizleme Jeli 150 ml

  • Sivilce gibi cilt hastalıklarına iyi gelir.
  • Cilt yüzeyindeki gözenekleri temizleyerek daha temiz bir cilde kavuşmanıza olanak sağlar.
  • Cildin yağ dengesini ve mikro florasını korumasına yardımcı olur.
  • Her Cilt tipi için uygun olan bu mucizevi jel haftanın her günü kullanılabilir.
La Roche-Posay Effaclar Cilt Temizleme Jeli
La Roche-Posay Effaclar Cilt Temizleme Jeli

3. La Roche-Posay Effaclar Cilt Temizleme Jeli

 Hassas ciltler için üretilen La Roche-Posay cilt temizleme jeli içeriği sayesinde cildi nazikçe temizler. Cilt üzerindeki kirden ve sebumdan arındarak daha temiz ve taze bir cilde kavuşmanıza yardım eder. La Roche Posay içerisinde bulunan termal su sayesinde iritasyona karşı yatıştırıcı ve rahatlatıcı etki yaratır. Düzenli kullanımında cilt fazla salgılanan sebumdan arınır ve eski canlılığını geri kazanır. Tamamen bitkisel özlü olan bu jel herhangi bir sabun, renklendirici madde ve paraben içermez.  Günlük kullanıma uygundur.

Neutrogena® Deep Clean® Yüz Temizleme Jeli
Neutrogena® Deep Clean® Yüz Temizleme Jeli

4. Neutrogena® Deep Clean® Yüz Temizleme Jeli

 Neutrogena Yüz Temizleme Jeli özel formüllerle üretilmiş olup, cildi derinlemesine temizleyerek cilt üzerindeki kirlerden arındırır. Yüz yüzeyindeki gözenekleri doldurarak, kir, yağ makyaj kalıntılarından cildinizi kurtarır. Bu sayede daha sağlıklı, yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza olanak sağlar.Yağ içermeyen bu jel bütün cilt tipleri için uygun olarak üretilmiştir.  Dermatolog tarafından test edilmiştir.

Bioderma Sensibio Foaming Yüz Temizleme Jeli
Doktorların Önerdiği En İyi Yüz Temizleme Jeli

5. Bioderma Sensibio Foaming Yüz Temizleme Jeli

 Bioderma ürünü olan Sensibio Foaming Yüz temizleme jeli cildin ekosistemine uyumlu ve cilt sağlığını uzun süreli korumayı hedefleyerek tamamen bitkisel özlerle formülize edilmiş ve üretilmiştir. Bioderma Sensibio Foaming Yüz Temizleme Jeli cildi nazikçe temizleyerek, makyaj kalıntılarından ve kirden arındırır. Cildin hassas yapısını korur ve ciltte oluşan rahatsızlık hissini yatıştırır. Yüz ve göz çevresinde kullanılmasında hiçbir sakınca görülmemektedir. Haftanın her günü kullanıma uygun olan bu jel 10 yaş üzeri için uygundur.

Celenes Yüz Yıkama Jeli
Celenes Yüz Yıkama Jeli

6. Celenes Yüz Yıkama Jeli

 Yağlı ve karma ciltler için yapılmış olan Celenes Yüz Yıkama Jeli termal su ve özel bitkisel formülü sayesinde cildi nazikçe temizler ve nemlendirir. İçerisinde bulunan Camellia ve Chamomilla özleri ile cildi yatıştırma özelliğine sahiptir. Limon özü ve minareller sayesinde ciltte oluşan kırışıklıklara iyi gelir ve cildi besleyerek daha iyi görünmesine destek olur. Celenes Yüz Yıkama Jeli  içerisinde hiçbir katkı maddesi ve paraben içermez. Nemli cilde masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Fakat göz ile temastan kaçınınız.

CeraVe Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltler İçin Köpüren Temizleyici
CeraVe Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltler İçin Köpüren Temizleyici

7. CeraVe Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltler İçin Köpüren Temizleyici

 Dermatolog onaylı CeraVe Yüz temizleme jeli Seramid, Hyalüronik Asit ve Niasinamid içerir. Cilt üzerindeki koruyucu bariyere zarar vermeden cildi nazikçe kir ve yağlardan arındırarak daha sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Cildi kurutmadan temizleyen CeraVe yüz temizleyici jel, cildin nem dengesini ayarlar. Normal cilt ve yağlı ciltler için kullanımı uygundur. Köpüren jel kıvamında olan CeraVe komedojenik değildir ve gözenekleri tıkamaz. Yüz ve vücut için kullanılabilir. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi veya parfüm içermemesinden dolayı hassas ciltli insanların kullanmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir